Strona główna > Aktualności > Konferencja "Planuj właściwie - implantuj z sukcesem"

Konferencja "Planuj właściwie - implantuj z sukcesem"


Podczas V zjazdu Implant Masters Poland odbyła się otwarta konferencja, której głównym wykładowcą był dr Fernando Rojas Vizcaya, prezentujący najnowsze techniki planowania w implantoprotetyce. Przedstawił on sluchaczom główne założenie implantoprotetycznego programu szkoleniowego  Meditareanian Prosthodontic Institute. Była to doskonała okazja dla zaczerpnięcia najświeższej wiedzy od znakomitego wykładowcy  i praktyka w czasie całodziennej sesji wykładowej oraz podzielenia się doświadczeniami w kuluarach z doświadczonymi kolegami. Z prezentacją ciekawego przypadku wystąpiła również Dr Magda Żywicka - członek Implant Masters Poland.

Uczestnicy konferencji mieli również okazję zapoznać się z nowoczesnymi technologiami skanowania wewnątrzustnego i skanerami TRIOS na stoisku firmy Rs-team a także z nowoczesną rentgenodiagnostyką Carestream prezentowaną przez firmę Optident. Swoje produkty prezentowała również firma implantologiczna - Denstsply Implants.

Konferencja zebrała bardzo pochlebne recenzje a jej frekwencja ( ponad 200 osób) pozwala na zaplanowanie kolejnej - jesienią 2016r.

Poniżej relacja zdjęciowa.