Strona główna > Implantolog - dla lekarzy

Szkolenia dla lekarzy implantujących

Koledzy, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu implantologii mogą uczestniczyć w indywidualnych szkoleniach. Tematyka takiego kursu jest zawsze ustalana indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb i zainteresowań kursanta. Możliwy zakres obejmuje zabiegi od prostej implantacji począwszy ( poziom podstawowy) do skomplikowanych zabiegów regeneracji kości, sinus liftu czy przeszczepów bloków kostnych.

Surgery.jpgJako Ekspert Implantologii DGOI chętnie podzielę się swoim doswiadczeniem. Cena szkolenia jest ustalana indywidualnie i zależy od zakresu oraz ilości zabiegów.

 

Zapraszam wszystkich chętnych !

 

 

 

 

Współpraca z lekarzami, którzy nie implantują samodzielnie

Zapraszam również do współpracy lekarzy, którzy nie czują się zbyt pewnie w skomplikowanych przypadkach implantologicznych lub nie implantują w ogóle.

Możemy wspólnie skonsultować plan leczenia i wykonać skomplikowany zabieg chirurgiczny w naszej klinice ( implantacje mnogie, regeneracja kości lub tkanek miękkich, przeszczepy, podniesienia dna zatoki, odbudowy kostne).

Część protetyczną pozostawiam do wykonania lekarzowi zlecającemu. Choć jeżeli jest taka potrzeba służę również poradą lub pomocą w zakresie planowania odbudowy implantoprotetycznej.